کودکان و نوجوانان

images

 

دوره های آموزشی کودکان

دوره های آموزشی کودکان به دو رده سنی ۷ـ۴ سال و ۱۲ـ۸ سال تقسیم بندی می شوند. در این دوره ها زبان آموزان ۷ـ۴ ساله با استفاده از واژه ها و جمله های ساده و روان در قالب شعر،بازی،کاردستی و داستان با زبان انگلیسی آشنا می شوندو در کنار مشاورین متخصص زبانکده نشر در تمامی دوره ها مهارتهای فکری و خلاقیت خود را برای یادگیری هر چه بیشتر تقویت می نمایند.

مشخصات دوره:مقدماتی ۳ مقطع :۱۵ ترم

میانی :۲ مقطع ۱۲ ترم

اهداف:

Tiny _Talk

۱) پایه ریزی قوی برای کودکان در یادگیری زبان دوم

۲)تقویت حافظه و خلاقیت کودکان

۳)آموزش مهارتهای گفتاری کودکان در زبان انگلیسی

۴)آموزش تمرکز در زمان یادگیری

۵)آموزش همکاری بین کودکان از طریق بازی

۶)آموزش نکات اخلاقی از طریق انیمیشن ها و داستانهای آموزنده به همراه تصاویر جذاب به زبان انگلیسی

محتوای آموزشی دوره کودکان ۷ـ۴ سال :

کتاب Tiny_Talk در ۶ دوره شامل A1،A2،B1،B2،C1،C2 برای زبان آموزان کودک طراحی شده که در مراحل اولیه یادگیری هستند و نیاز به ایجاد ارتباط با زبان دوم داشته تا مهارتهای شنیداری و گفتاری به زبان را تقویت کنند.

از ویژگی های خاص کتاب های Tiny _Talk سبک آموزش با داستان های زیبا به روش مصور است که جذابیت خاصی برای کودکان ایجاد می کند.این کتاب ها به آموزش ۲ مهارت شنیداری و گفتاری می پردازند و CD صوتی هم ضمیمه آنها می باشد. این کتاب هابرای آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند.شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذ

ابیت دارد.هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه را می آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند . آهنگ ها و عکس های جذاب کتاب ،کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

هر سری از کتاب های Tiny _Talk شامل :

کتاب Student Book و کتاب Workbook همراه با CD می باشد.

دوره های آموزشی نوجوانان

معرفی دوره :

دوره آموزشی نوجوانان در رده سنی ۱۶ـ۱۲ سال می باشد و زبان آموزان در طی این دوره های مستمر با مطالب و مفاهیم ساده مرتبط با مدارس آشنا می شوند همچنین آشنایی و رویارویی با موقعیت های روزمره اجتماعی و درک مفاهیم و بکارگیری مطالب برایشان فراهم می گردد.

مشخصات دوره :

۴ مقطع : ۱۰ ترم

کتاب های دوره : سری Family and Friends از انتشارات دانشگاه oxford می باشد. علاوه بر کتاب های موردنظر از videos مرتبط با هر ترم جهت تقویت آموزش واژگان ، تقویت ادراک زبان آموزان و بکارگیری مطالب آموزش داده شده مورد استفاده قرار می گیرد.

اهداف :

۱) ایجاد انگیزه و تقویت علاقه در یادگیری زبان های خارجه در زبان آموزان

۲)آشنایی زبان آموزان با بکارگیری مطالب آموزش داده شده

۳)موفقیت روز افزون در مکالمه و دروس مرتبط در مدرسه

۴)آموزش هدفمند به علاقمندان نوجوان

۵)ایجاد اعتماد به نفس در بکارگیری مطالب

۶)تلفظ صحیح واژگان و نحوه استفاده از مطالب

ویژگی ها :

۱)جمع بندی مطالب هدفمند هر درس در پایان هر unit به همراه برنامه های متنوع

۲)تقویت چها ر مهارت

۳)تقویت بکارگیری تلفظ صحیح بطور ویژه

کلاس های ترمیک

کلاس های زبان آموزان نوجوان در طی ایام تابستان ۳ روز هفته ،یک جلسه در هر روز شامل ۱۵ جلسه ۹۰ دقیقه ای در طول مدت ۵ هفته می باشد. در طی هر دوره جلسه هفتم به آزمون میان ترم و جلسه پانزدهم به آزمون پایان ترم اختصاص دارد.

 

 [cycloneslider id=”993″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *