انگلیسی – English

انگلیسی ـEnglish

English

سالهاست که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و مکالمه روان و صریح آن به عنوان مهمترین دغدغه کشورها بوده است. زبانی که تمامی مردم دنیا برای یادگیری و آموزش آن به عنوان زبان بین المللی اهتمام ورزیده اند و تلاش نموده اند تا آن را به روشها و سبک های مختلف به مردم جامعه خود انتقال و آموزش دهند. در همین راستا در کشور عزیزمان ایران وزارت آموزش و پرورش متولی آموزش مکالمه زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به مردم شریفمان می باشد و این وزارتخانه هم برای آموزش زبان بین المللی انگلیسی اجازه تأسیس آموزشگاه های زبان را به افراد آگاه و توانمند داده است. آموختن و آموزش زبان انگلیسی آنقدر مهم و پر اهمیت است که اگر امروزه کسی این زبان را نیاموخته باشد مطمئنا برای رسیدن به مقصودهای خود چندان موفق نخواهد بود. زیرا در همه زمینه ها پزشکی، مهندسی، بازرگانی، کارمندی و مهاجرت یکی از گزینه های کاربردی می باشد.

لذا آموزشگاه زبان نشر با کادر فرهیخته خود و دریافت مجوز رسمی از وزارت محترم آموزش و پرورش در زمینه آموزش زبان و مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه زبان فرانسه، مکالمه زبان آلمانی، مکالمه زبان عربی و نیز دیگر زبانهای مورد تقاضای شما عزیزان فعالیت می نماید.

 

مدیر آموزشی نشر با معرفی کتب آموزشی بروز و استاندارد برای تدریس در کلاسها‌،تلاش در جهت انتخاب بهترین ها را دارد.

معرفی :مجموعه کتاب

312011 71456 PM511I9fTiOWL._SS500_

American English File مشتمل بر پنج جلد کتاب با لهجه آمریکایی است که با هدف آموزش مکالمه زبان انگلیسی به برقراری ارتباط با زبان آموز پرداخته است و تمامی متون و تمرین های آن سرشار از واژه ها،مطالب قابل درک و روزمره و جذاب ،دستور زبان و تلفظ به همراه تمرین است به همین دلیل با استفاده از شیوه های نوین و مبتکرانه در تدریس هر چهار مهارت ،زبان آموزان می توانند از این مجموعه علاوه بر حضور در کلاسهای گروهی بطور حضوری و خود آموز به راحتی مکالمه زبان انگلیسی را فرا گیرند.

هدف از این مجموعه آموزشی تلفظ صحیح حروف ،صداها،واژه ها ،عبارات و جملات زبان انگلیسی است که هر کدام مجزا در هر درس تمرین می شوند.

هر واحد این کتاب مشتمل بر 4 درس دو صفحه ای و یک بخش تحت عنوان مرور بر این درسها در پایان هر واحد می باشدو 4 مهارت شنیداری ،نوشتاری،خواندن و گفتاری است. در انتهای هر واحد با استفاده از یک آهنگ سبب تنوع در این مجموعه می شود.

نکات گرامری بطور کاملا مختصر و مفید از ساده ترین تا پیشرفته ترین مراحل بطور مرحله به مرحله در پایان کتاب توضیح داده شده و تمرینات منطبق بر آن در صفحه روبرو جهت تمرین موجود می باشد تا در این مهارت زبان آموز تبحر لازم را بدست آورد.

مجموعه کتابهای American English File شامل سه عدد دیسک می باشد:1) MP3 در بردارنده مطالب آموزشی موجود در هر درس جهت تدریس و تمرین است.2) DVD با کیفیت بالا شامل فیلم هایی مبتنی بر موارد آموزشی در هر کتاب است 3) Multiroom دارای تمرینهای اضافی در مورد تلفظ ،کلمات و عبارات ، گرامر و …… است که زبان آموز با این روش می تواند میزان یادگیری خود را ارزیابی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *