آلمانی – Deutsch

آلمانی – Deutsch

آموزش زبان آلمانی، این دوره ویژه افرادی است که به مدارک A1 تا C2 زبان آلمانی نیاز دارند و هدفشان استفاده در امور مهاجرتی و اقامتی، تحصیلی و یا تدریس است.

معرفی کتاب Menschen آلمانی

انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است.

 هدف  گروه آموزش زبان آلمانی با کتاب Menschen بزرگسالان بالای ۱۶ سال می باشد و برای آزمون ZD آلمانی طراحی شده است که بتواند زبان آموزان را تا سطوح B1 برساند. کلیه کتاب ها به صورت کامل به زبان آلمانی است. کتاب  Menschen بر خلاف دیگر کتاب های آموزش مکالمه زبان آلمانی بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی توجه ندارد و بیشتر بر روی آموزش زبان آلمانی تمرکز دارد که ممکن است در محیط های کاری و تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

علی رغم انبوهی از کتاب های آموزش زبان آلمانی که در متون شنیداری تنها باعث ناامیدی زبان آموزان در پی عدم درک شنیداری کافی می شدند، کتاب Menschen با شیوه ای گام به گام مهارت شنیداری زبان آموزان را به نحو فوق العاده ای تقویت می کند، به طوری که آنها از همان ابتدا خود را در محیطی کاملا آلمانی زبان خواهند یافت و بیگانگی زبان به سرعت از بین می رود. این کتاب شامل 6 جلد برای دوره ی مقدماتی (A1/A2/B1) می باشد و هر جلد شامل 4 فصل، هر یک 3 درس است. دروس این کتاب هرگز طولانی، یک نواخت و سنگین نیستند و همگی از نظر میزان مطالب درسی دارای هارمونی و یکپارچگی می باشند. هر درس آموزش زبان آلمانی شامل 4 صفحه می باشد. صفحه ی اول یک تصویر برای ورود به موضوع درس و صفحه ی پایانی خلاصه ای از مطالب گرامری و گفت و شنودی درس را در بر دارد. مطالب اصلی هر درس در 2 صفحه میانی و با موضوعاتی کاملا خلاقانه و متنوع و به شیوه ای کاملا ساده توضیح داده شده است. علاوه بر این هر کتاب آموزش زبان آلمانی دارای یک کتاب کار (Arbeitsbuch)  می باشد که کمک می کند مطالب را عمیق تر آموخت. در پایان تمرینات هر درس یک خودآزمایی از آن درس وجود دارد که به زبان آموز این امکان را می دهد تا خود را به خوبی محک بزند و به عنوان آخرین صفحه می توان به صفحه ی لغات هر درس اشاره کرد.

آموزشگاه زبان نشر در راستای کسب امتیاز برتر در آموزش مکالمه زبان آلمانی پس از تحقیق های متعدد کتاب فوق را به عنوان کتاب اصلی تدریس در آموزشگاه قرار داد و از اساتید مجرب جهت تدریس آن بهره جست و به صورت تضمینی کلاسهای بسیاری   را جهت آموزش زبان آلمانی برگزار می نماید و موفقیت زبان آموزان آلمانی در دوره های برگزار شده و دریافت نمره مورد نظر سفارت آلمان صد در صد بوده است.

آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان عربی ,آموزش زبان روسی ,آموزش زبان اسپانیایی ,با حضور مدرسین مجرب و متعهد با انگیزه بالا در حال برگزاری و ارائه خدمات حتی روزهای جمعه و تعطیل.

2 Responses to آلمانی – Deutsch

 1. محمد حسن شریفات گفت:

  سلام لطفا درخصوص آموزش زبان آلمانی راهنمائی بفرمائید ممنونم .تماس 09165619132

  • zabanenashr گفت:

   سلام وقت بخیر
   کلاسهای زبانهای آلمانی بصورت حضوری و آنلاین در حال برگزاری است.
   کلاس آنلاین بصورت کاملا تصویری باکیفیت کلاس حضوری برابری دارد.هر ترم ده جلسه 1:15 دقیقه ای است .
   هر سوال دیگه ای باشه در خدمت هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *