دوره های آموزشی کودکان

دوره های آموزشی کودکان

یادگیری زبان دوم برای بسیاری از خانواده ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر چه کودک در سنین پایین تر با زبان دوم آشنا شود، دستیابی به مهارت های کسب آن زبان بیشتر خواهد شد.

براساس تحقیقات، نشان داده شده که کودکان از سن ۴ الی ۵ سالگی به اکثریت واژه ها و عبارت ها تسلط یافته اند و اگر قبل از ۷ تا ۸ سالگی زبان دوم بیاموزند مهارت بهتری در گفتار و لهجه زبان خواهند داشت.

یادگیری زبان دوم و تولید آن به سه فاکتور بستگی دارد:

۱.آسان بودن مطالب قابل مشاهده

۲.معنادار بودن مطالب و درک آن ها

۳.تشخیص صداها

کودکان در هرجا و مکانی از الگو های اولیه اکتسابی، زبان یاد می گیرند.(Gregoire,1937)

در نتیجه کودکان ابتدا معنای زبانی را درک کرده سپس کلمه یا جمله تولید می کنند و چنانچه فرصتی برای شنیدن کلمه ها، عبارات و جمله ها در متن های معنا دار پیدا کنند می توانند به آسانی صحبت کنند. پس این مرحله بهترین فرصت برای آموزش زبان جدید می باشد و مرکز زبان نشر با بهرمندی از برنامه ریزی منسجم نقش به سزایی در پیشرفت نونهالان عزیز را ایفا می کند

 

کتاب های آموزشی Tip Top

مجموعه کتاب های Tip Top1 و  Tip Top2 حاوی کتاب درسی و کار به همراه کتاب های جانبی ریاضی و علوم با داشتن دایره واژگانی مناسب، علاوه بر آموزش زبان دوم، تمرکز، خلاقیت و استفاده از خلاقیت را به کودکان آموزش می دهد.

این مجموعه با استفاده از انتخاب موضوع و تصاویر مناسب علاوه بر سرگرمی، درک مفاهیم و علاقمندی به خواندن و درک و شناسایی را افزایش می دهد و مفاهیم جدید و پایه ای را با دو روش آسان و مناسب آموزش می دهد.

 

دوره آموزشی Super Minds

مجموعه شش جلدی Super Minds حاوی کتاب درسی، کتاب کار و CD آموزشی است.

در این مجموعه چهار مهارت به همراه درک مطلب مورد نظر می باشد و توانایی داستان گویی ،تفکر، بهبود حافظه و خلاقیت کودک را افزایش می دهد.

مطالب درسی همچون آشنایی با عبارات روزمره، نوشتن حرف و کلمات ساده به همراه بازی های صحیح جزئی از آموزش این دوره می باشد.

 

دوره آموزشی pockets

مجموعه pockets، مجموعه چهارسطحی از لانگمن می باشد که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان سه تا چهار ساله طراحی و تنظیم شده است. در این دوره آموزش حروف الفبا، اعداد و بسیاری از موضوعات دیگر از طریق فعالیت های جذاب با شعر و رنگ آمیزی و کاردستی های مرتبط با موضوع درس آموزش داده می شوند و مهارت ها را طبق سن و سال آن ها تقویت می کنند.

در این مجموعه با استفاده از جمله های کوتاه علاوه بر افزودن دایره لغت و مهارت های خواندن و نوشتن ابتدایی، آشنایی با محیط پیرامون را بهتر یاد بگیرند. در پایان کتاب، بر چسب ها و تصاویر مرتبط با درس ها سبب تنوع کتاب ها می شوند همچنین در آخرین سطح فعالیت های درسی به منظور تقویت مهارت های خواندن و نوشتن تنظیم شده است.

 

دوره های آموزشی Tiny-Talk

سری کتاب های Tiny-Talk حاوی سه سطح شنیداری گفتاری به زبان انگلیسی آمریکایی برای کودکان پیش دبستانی و مهدکودک هاست. در این سری کتاب ها ،با بیان جمله های ساده و کاربردی طبق محیط پیرامون کودکان مطالب آموزش داده می شوند.

هرکدام از سطوح به بخش های AوB تقسیم شده اند و هرسری شامل کتاب درسی و کتاب کار و CD صوتی و تصویری به همراه فلش کارت می باشد. تصاویر کودکانه و جذاب در این کتاب ها بکار برده شده و شعر ها بر اساس عبارات و جمله های تدریس شده در هر درس می باشد.

 

دوره آموزشی Happy House

مجموعه کتاب های happy house(1),(2) بر اساس داستان محوری برای کودکان است که در سطوح اولیه داستان شروع یادگیری زبان انگلیسی می کنند. این مجموعه از طریق ماجراهای واقعی در یک خانواده با حضور سه کودک، شخصیت های حیوانی مانند چند موش و یک گربه که در یک مکان زندگی می کنند.، انگلیسی را آموزش می دهد.

سری کتاب های happy house(1) بیشتر بر اساس مطالب شنیداری  است و با وجود استیکرها نقش موثری در آموزش واژه های جدید به زبان آموزان دارد، در حالیکه happy house(2) مقدمه ای برای کلمه نویسی است.

در این مجموعه کتاب های کار با وجود تمرین های عملی، جدول ها و کاردستی ها شوق بسیار مناسبی برای این رده سنی است. همچنین کتاب Happy Alphabet Book کمک شایانی جهت نوشتن حروف الفبا بطور صحیح به زبان آموزان می باشد.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ایمیل

support@zabanenasher.ir

شماره تماس

061-33922055

پشتیبانی واتساپ

09169053976

آدرس آموزشگاه

کیانپارس-خیابان شهید چمران-نبش خیابان 6 شرقی- ساختمان 277- طبقه سوم.

پشتیبانی تلفنی
شنبه تا پنج شنبه9:00 to 16:30
جمعهتعطیل

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_